Stick Figure Family at FreeFlashToys.com
Make your Stick Figure Family at FreeFlashToys.com

Nie pierwsza w ogóle , ale pierwsza tak przemyślana. Po kochanym maluchu niemały brzuch. Przy kochanym partnerze kuszący majonez w lodówce i biały chleb. Do tego garść własnych słabości i szczypta grzeszków.. Ale koniec z tym! Rzucam rękawicę nadprogramowym kilogramom. Wiem, że je podniosą, a ja zawalczę.. Kto wygra?
Blog > Komentarze do wpisu
בפולנית.... czyli wspomnienie żółtej słodyczy...

Wczoraj, w ramach dnia dietetycznego luzu,  przypomniałam sobie ten cudowny, zapomniany przy bogactwie innych pyszności, smak dzieciństwa. Dodałam mniej cukru, żeby nie było ulepku i... mmmmm pycha. Mowa o koglu - moglu, który wymyślili... Żydzi. Tak więc prawdziwy Polak Katolik nie powinien tego nawet próbować;) Przepraszam: dziś jestem cyniczna.

Zjadłam też kilka ciastek na zjeździe, a na kolację tatar... Rozgrzeszam się po całej linii i dzisiaj do pilnowania tejże wracam. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem uskutecznię niezawodny tandem: siłownia i łyżwy. A od jutra ruchu jeszcze więcej - Luby idzie na tacierzyński vel ojcowski. Zwał, jak zawał (nie mogę się nadziwić dyskusji na temat sensowności tej pierwszej nazwy. Mnie to nawet w minimalnym stopniu nie rusza, nie denerwuje, nie złości, nie uważam, że to nieporozumienie... no ale - ktoś musi walczyć podwójnie za moją obojętność wobec miodkowo-bralczykowej hiperpoprawnej polszczyzny) - najważniejsze, że będziemy we trójkę. Jeśli pogoda pozwoli uskutecznimy kilka wypraw, ja solowy wypad do kosmetyczki i na aerobik. Hihuuu! Niech żyje Nasza Polityka Prorodzinna, niech żyje, niech żyje......;))))))))))))

Dobra: koniec cynizmu. W piątek w ramach ruchu był 1,2-godzinny trening na siłowni (w tym 40 min. orbi), wczoraj długi spacer. Sobotnie sobie podaruję, bo nie liczyłam, a w piątek na talerzach było 1215 kcal, w tym super pomidorowa pomidorowa. Vivat Mama!:)

niedziela, 07 marca 2010, rybbenka1

Polecane wpisy

Komentarze
kahlan84
2010/03/07 20:26:04
Dopiero dzisiaj przeczytałam Twój pierwszy wpis i wynika z niego, że jesteśmy z tego samego rocznika :) Życzę dalszych sukcesów, bo porównując nasze osiągnięcia z ostatnich dwóch miesięcy... no cóż czas zacząć Cię gonić ;)
-
2010/03/08 21:48:29
A! No to zapraszam do sztafety!:) Ta zbieżność bardzo mnie cieszy:)
-
kahlan84
2010/03/09 17:17:52
Mnie też :) Gonię, gonię, ale powoli ;) W tym tygodniu np. zauważyłam, że waga stoi jak zaklęta, ale cm z brzucha ładnie lecą - a dla mnie to ważniejsze, chociaż waga też mogłaby współpracować :D